Zarejestruj firmę!

Zobacz jakie to proste!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Śledź nowości!

Obserwuj nasze profile na mediach społecznościowych.

HESystem

HESystem Sp. z o.o.

Firma HESystem Sp. z o.o. powstała jako kolejny etap rozwoju firmy FHU HESystem COKOM 2, która od kilkunastu lat działa w branży IT na terenie województwa łódzkiego. Zajmują się oni głównie:

  • sprzedażą i serwisowaniem kas fiskalnych,
  • sprzedażą i wdrożeniem oprogramowania firmy Microsoft (w tym szczególnie MS Office 365 oraz usług chmurowych Azure),
  • sprzedażą i wdrożeniem oprogramowania dla firm takich jak np. Subiekt firmy Insert czy Small Business firmy SYMPLEX,
  • sprzedażą, serwisowaniem usług backupu danych i magazynowania danych w serwerach NAS,
  • pomocą we wdrożeniach polityki RODO w firmach w tym analizach zbiorów danych, bezpieczeństwa oraz dostarczaniu rozwiązań poprawiających to bezpieczeństwo (w tym zakresie pomagają również w tworzeniu pełnej dokumentacji RODO w firmach).

Firma ta posiada ogromne doświadczenie, ponieważ przeszła przez pełną ścieżkę rozwoju oprogramowania Microsoft, a to dzięki temu, że niektórzy z nich zaczynali serwisować oprogramowanie w 1996 roku kiedy jeszcze dominującą rolę pełnił DOS i rozpoczynała się era systemu Windows w Polsce od Windowsa for Workgroups 3.11 ( nie licząc oczywiście wersji 3.0 i 3.1 ). Aktualnie kierunkiem który proponują klientom jest korzystanie ze stale i szybko rozwijających się usług chmurowych takich jak chmura Azure firmy Microsoft. Co za tym idzie, aby klienci mogli w pełni korzystać z możliwości chmury pomagają klientom zaplanować i wdrożyć w firmie usługi pakietu MS Office 365 dzięki którym poza standardowym Wordem, Excelem czy PowerPointem mogą poznać i wykorzystać w firmie takie przydatne usługi jak SharePoint, OneDrive, MS Teams, czy też Planner! Od pewnego czasu w związku z zapytaniami klientów zainteresowali się i przetestowali szereg rozwiązań do backupu danych, z których część do dzisiaj używane są w ich firmie i niektóre z nich zostały wdrożone w firmach ich klientów. Są to firmy od 1 stanowiska komputerowego do 200 komputerów z serwerami.

Adres 1: F.H.U. HESystem COKOM 2, ul. Konstytucji 3 Maja 9/11, 97-200 Tomaszów Maz.
Telefon 1: 44 724 45 22


Adres 2: HESystem Sp. z o. o., ul. Ogrodowa 72/74 lok. B_1.13B, 97-071 Łódź
Telefon 2: 44 724 45 22


Email: biuro@hesystem.pl
Strona internetowa: http://hesystem.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *